Zamów pomiar w swoim domu, a otrzymasz wycenę.
512 300 523

lub napisz na adres strzelinskakuchnia@gmail.com. Odpiszemy niezwłocznie.

Zamknij okienko

Wzornictwo

Co wybrać?
Bardzo duża podaż mebli na rynku przysparza niejednokrotnie wielu trudności w znalezieniu oferty odpowiadającej konkretnym oczekiwaniom np. kolor, wzór, zaawansowanie techniczne.
Kuchnie nowoczesne - Fronty lakierowane
Obecnie bardzo dużym popytem cieszą się fronty lakierowane na wysoki połysk. Jeżeli poszukujesz mebli charakteryzujących się nowoczesnym designem, polecamy takie rozwiązanie.

Przeogromna kolorystyka umożliwia tworzenie wyszukanych kompozycji. Aktualnie kilkaset wybarwień.
Kuchnie klasyczne - Fronty foliowane
Jeżeli interesują cię kuchnie klasyczne polecamy fronty foliowane. Meble mają dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ jednomilimetrowa warstwa wierzchnia to bardzo twarda folia PCV. Meble kuchenne wykonane w tej technologii to połączenie wytrzymałości i klasyki.
Meble antyczne - Fronty patynowane
Meble antyczne to twój styl. Zapytaj o tzw. patynowanie. Aktualnie wszystkie dostępne w ofercie fronty mogą być patynowane. Opanowanie tej technologii umożliwiło produkcję mebli kuchennych w antycznym stylu.
Jakie okucia?
Niezależnie od stylu mebli jaki preferujesz, bardzo ważnym elementem na który trzeba zwrócić uwagę są tzw. okucia. Obecnie standardem jest stosowanie szuflad i zawiasów z hamulcami. Praca takich mechanizmów to płynne, bardzo ciche zamykanie. Nasza produkcja opiera się wyłącznie na okuciach firm oferujących dożywotnią gwarancję na swoje produkty.